קצת אודותינו

חברת Dream Berry הוקמה בשנת 2003, במטרה לתת מענה לתרבות היוגורט והבריאות.
אנחנו בדרים ברי, מפיקים אירועים משנת 2009. צוות מנוסה אשר מורכב מכ-20 עובדים מקצועיים, שירן אלרד מנהלת חשבונות, אוהד גלאון בעל תואר שני בכלכלה מטעם אוניברסיטת חיפה ורישיון בניהול השקעות אשר עבר הסבה מקצועית לניהול השוטף של Dream Berry, בנוסף לסער ינקו אשר הקים את החברה וייסד עוד 3 גלידריות/יוגורטיות במרכז ובצפון.

להצעת מחיר:
כשר - חלבי / פרווה
רוצה הצעת מחיר מהירה?

חברת Dream Berry משרתת שורה ארוכה של לקוחות ובתי עסק בכל רחבי הארץ.

החל בחנויות ורשתות גלידה וקינוחים, דרך חברות מסחריות ויצרניות מזון מן המובילות בישראל וכלה באולמות וגני אירועים ומפיקי אירועים פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ.

אספקת הגלידות והקינוחים מתבצעת במגוון רחב של מודלים המותאמים לסוג הלקוח, הצרכים הרלוונטיים וגודל הלקוח או האירוע.

מה עשינו עד היום?

פסטיבלים

במהלך השנים הפעלנו עשרות פסטיבלים, ביניהם פסטיבל ים המלח החל במשך שבוע ימים בו הפעלנו את כלל דוכני המזון בפסטיבל. מעבר לכך בעיקר בנישה של המתוקים (כ-5 דוכנים בכל פסטיבל) הפעלנו את "פסטיבל הבירה", "עיר הנוער", "פסטיבל היין", "טעם העיר", מסיבות רחוב ת"א, ימי סטודנט (אוניברסיטת חיפה, טכניון, אוניברסיטת ת"א, אוניברסיטת ירושלים) ועוד..

ימי גיבוש

בנישת ההסעדה, הכוללת דוכני מזון של המבורגר, פלאפל, נקניקיות, טאבון פוקצ'ות, פיצה, פיתה דרוזית, מוקפצים, פופקורן, קפה, גלידות, יוגורט, קרפ צרפתי, וופל בלגי, בר מתוקים ועוד, הפעלנו אירועים רבי משתתפים כמו אירועים לבתי זיקוק (5000 אנשים), אולפנה ירושלים (3,500 אנשים) ועם עוד המון אירועים בסדר גודל של מאות אנשים אנחנו מתפעלים באופן שוטף.

אולמות אירועים

בנוסף לפעילות באירועים בחוץ, אנו מתפעלים כ-10 עגלות יוגורט באולמות אירועים שונים כמו "קאלה", "מרכז הקונגרסים", "חוף התמרים", "לה פלומה", "אולמי קדם", "לוקה", "אולמי לבן", "אגדת דשא" ועוד.

מה אנחנו מסוגלים לעשות?

כחלק מהתרחבות וצמיחת החברה, בחרנו אסטרטגית להגדיל את תחום הפקת הפסטיבלים אשר כוללים תפעול מלא של כלל דוכני המזון בפסטיבל, בין אם במישרין או בעקיפין. אנו משתדלים בכל פסטיבל לייצר קונספט ייחודי עבור כל סוג שונה של פסטיבל על מנת ליצור ערך מוסף עבור מפיקי הפסטיבל.

 

אנו מייצרים גלידות יוגורט טבעיות ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים, בשלל טעמים,בליוי אין ספור תוספות מפנקות וטעימות.

החברה מתמחה ביצור גלידות איטלקיות משובחות על פי מיטב המסורת האיטלקית ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים, הנעשות ע" צוות שפים מיומן.

כיום עובדים ארבעה סניפים מרכזיים באיזור הצפון.
חנות הדגל שוכנת בקריית אתא.

לאחר הענות גדולה ופניות בקרב קהל לקוחותנו, התרחבנו ובשנת 2007 חברת Dream Derry החלה להעניק את שרותיה גם באירועים, עסקיים ופרטיים.

Dream Berry שמה לעצמה דגש על איכות המוצרים, הטריות, הטעם והשירות!
הניסיון, המקצועיות והאיכות מוכיחים עצמם כל אירוע מחדש!

 

הסכמי קבע עם אולמות אירועים

חברת Dream Berry מציעה מודל אספקה של גלידות לאולמות אירועים ולבתי עסק פרטיים, ציבוריים או ממשלתיים על בסיס קבוע ועל פי דרישה. במסגרת השירות, מספקת החברה מגוון רחב של קינוחים עגלת גלידה הכוללת 185 טעמי גלידות, עגלות יוגורט הכוללות 11 תוספות, מתוכם, פירות ותוספות יבשות, עמדות קרפ צרפתי, עמדות וופל בלגי, שייקים, מיצים טבעיים ועוד. אספקת הקינוחים מתבצעת על בסיס אספקה בלבד או על בסיס אספקה והגשה. במסגרת זו, ניתן להזמין את הקינוחים כשהטיפול וההגשה מתבצעים באחריות הלקוח, או הזמנת חבילת שירות מלאה הכוללת אספקה של הקינוחים, הצגתם באמצעות עגלות גלידה והגשתם על ידי כוח אדם המסופק על ידי החברה. במסגרת זו מסופקים גם כל האמצעים הנדרשים להגשת הקינוחים ולהכנתם בזמן אמת, אמצעים כדוגמת פלטות להכנת קרפים, מכשירים להכנת וופל בלגי וצרפתי, עגלות גלידה וכדומה.

בין לקוחותינו

מתכננים אירוע?

תנו לנו לדאוג לכם!

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה
מחפשים דוכני למזון לאירוע שלכם? לחצו עכשיו ליצירת קשר מהיר