בר מתוקים לבר מצווה

בר ממתקים לבר מצווה מספק אטרקציה צבעונית וטעימה לאורחים הצעירים ולמרות שהאירוע מסמל מעבר מילדות לבגרות, אף אורח, צעיר או מבוגר, לא יישאר אדיש כשיראה דוכן ממתקים צבעוני ומזמין. שולחן מתוקים לבר מצווה הוא דרך להעלות בילדים החוגגים חיוך רחב והתלהבות גדולה.

להצעת מחיר:
כשר - חלבי / פרווה

שולחן מתוקים לבר מצווה יכול להיות בר וופל בלגי טרי על מקל, מצופה בסוגי תוספות שוקולדיות, מלווה בכדורי גלידה וסירופים. צורת ההגשה הנוחה תמנע מהילדים לכלוך או סרבול מיותר בזמן החגיגות. בר קרפ צרפתי מספק קרפים עשירים בשוקולד, סוכריות, שברי מקופלת וסירופ שוקולד. זמן ההכנה מהיר והכנת הוופל נעשית במיומנות. בבר הצ'ורוס אורחים מבוגרים וצעירים יוכלו ליהנות מסופגניות מאורכות לצד מטבלים כמו שוקולד לסוגיו וריבת חלב. הבר מספק צ'ורוס ללא הפסקה, כך שלאף ילד לא ייחסר. בר הגלידה לבר המצווה מכיל שלל גלידות מתוך מבחר עצום של 185 סוגים ללא צבעי מאכל או חומרים משמרים. את הגלידה ניתן לספק במהירות יחד עם תוספות צבעוניות וטעימות.

בשביל לשדרג את החגיגה אפשר להגיע עם הילד לטעימות ובחירת הטעמים שהכי אוהב בסניפים הראשיים של Dream-berry. בבר היוגורט הטבעי מוגש יוגורט טבעי, עם תוספות שילדים אוהבים כמו מרשמלו, סוכריות גומי, קליק, עוגיות OREO, גליליות, חלווה, כריות ועוד. בר השייקים ובר הקפה מספקים משקאות איכותיים, חמים או קרים, עבור האורחים המבוגרים, אשר ישלימו את החוויה של בר הממתקים.

מרכיבים טבעיים בלבד

בר ממתקים לבר מצווה מוגש בצורה נקייה ופרקטית לילדים החוגגים. המתוקים מכילים מרכיבים טבעיים ואיכותיים יחד עם מגוון רחב מאוד של תוספות כיפיות לילדים בצורה אינטראקטיבית וחווייתית. שלל התוספות והאפשרויות ישאירו את הקהל הצעיר נרגש ומלא חיוכים. שולחן מתוקים לבר מצווה מתופעל על ידי צוות סבלני ומיומן, אדיב לילדים ומבוגרים כאחד. לכל ילד יש את הממתק או השוקולד שהוא הכי אוהב, Dream-berry מספקת תוספות, טעמים ו-וריאציות מקוריות בשביל אירוע משודרג וצבעוני. בר מתוקים לבר מצווה מסופק במגוון מחירים שונים, בהתאם לסוג בר המתוקים, המרכיבים הנבחרים להגשה וגודל האירוע.

בין לקוחותינו

מתכננים אירוע?

תנו לנו לדאוג לכם!

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה
מחפשים דוכני למזון לאירוע שלכם? לחצו עכשיו ליצירת קשר מהיר