דוכן קישים

שיטת האפייה המשותפת של הקישים מניחה אותם יחדיו תחת אותה הקבוצה, אך עם שלל אפשרויות ההכנה השונות, דוכן הקישים מכיל בו מבחר מנות שונות ומגוונות.
הטעמים הרבים המרכיבים את דוכן הקישים יצליחו לקלוע לטעמו של כל אחד מהאורחים, וכולם כאחד מכילים בהם גם את המרקם המיוחד של המנה והתחושה הנעימה שהיא מקנה.

להצעת מחיר:
כשר - חלבי / פרווה

מנות הדוכן

  • קיש ברוקולי: בדומה לשאר הקישים בדוכן, קיש הברוקולי נחתך במקום לבקשת האורחים וכך שומר על טריות ועל איכות גבוהה של הטעם. קיש הברוקולי כולל את הטעם המרענן של הברוקולי, אשר משתלב היטב במאפים ונותן להם נופך מיוחד ורבגוני.
  • קיש פטריות: קיש הפטריות כולל בו את הנוכחות החשובה של הפטריות, אשר מקנה לו מרקם עשיר, חזק ומעורר תיאבון.  הקיש נחתך במקום לבקשת האורחים, וכך הוא מבטיח שמירה על האיכות ועל המרקם הפנימי.
  • קיש תפוחי אדמה: אין בחירה נכונה יותר מתפוחי אדמה כדי לתת לקיש גוון עמוק ומלא. קיש תפוחי האדמה הוא מנה בעלת סגנון טעם מיוחד אך מוכר, הנוצר כתוצאה משילוב מושלם של טעמים אדמתיים.

שאלות נפוצות

האם יש רק שלושה סוגי קישים?

לא, דוכן הקישים מציע שלל סוגי מנות והן רבות ומגוונות. במסגרת הדוכן, ישנם הרבה סוגים שונים של קישים שניתן לכלול בו ולהגיש לאורחים.

האם דוכן הקישים מתאים לאירוע צמחוני או טבעוני?

בהחלט, המנות של דוכן הקישים מורכבות כמעט באופן בלעדי ממיני מזונות טבעוניים. במידת הצורך, ניתן להבטיח שהמזון שיוגש יהיה טבעוני בלבד.

האם דוכן הקישים מתאים לשומרי כשרות?

כל מנות הדוכן כשרות, ובכך מתאימות לשומרי כשרות. בנוסף, מרבית המנות של דוכן הקישים הן מנות פרווה, ובמידת הצורך ניתן להבטיח שהדוכן יכלול אך ורק מנות המתאימות לאופי האירוע.

לאילו סוגי אירועים מתאים דוכן הקישים?

לא ניתן להתאים את דוכן הקישים לסוג אחד של אירועים, מכיוון שהגיוון האדיר בין הקישים מכשיר אותם להתאים לכל סוגי האירועים. בכל אירוע ובכל עונה, דוכן הקישים יתקבל בברכה ויהווה תוספת נהדרת ורצויה עבור האורחים.

האם הקישים שבדוכן מגיעים כמנות חתוכות להגשה?

לא, כדי לשמור על טריות הקישים, הם מגיעים שלמים עם הדוכן. במעמד ההגשה, מפעיל הדוכן חותך את הקישים במקום על פי בקשת האורחים.

בין לקוחותינו

מתכננים אירוע?

תנו לנו לדאוג לכם!

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה
מחפשים דוכני למזון לאירוע שלכם? לחצו עכשיו ליצירת קשר מהיר